Avaleht
NARVA Paemurru Spordikool
Uisutamine jääl

Uisutamine jääl toimub 

teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00;
laupäev, pühapäev kell 12.00-13.00, 19.00-20.00.
  


 
INFO (03.12.2018.)

Narva Jäähallis (26. Juuli 4) toimuvad:   

jäähoki mängud

06.12.2018  kell 19.00 Eesti MV B kl. 

Narva PSK - Vipers (Tallinn)

08.12.2018  kell 13.30 Eesti MV F1 kl. 

Narva PSK - Everest (Kohtla-Järve)

08.12.2018  kell 13.30 Eesti MV F2 kl. 

Narva PSK1 - Viru Sputnik (Kohtla-Järve)


Narva Paemurru Spordikooli tulemused   

Eesti MV jäähokis E kl. (2007-2008 sünniaasta)
26.11.2018 Narva

Narva PSK - Panter    9 : 0

Eesti MV jäähokis B kl. (2001-2002 sünniaasta)
28.11.2018 Narva

Narva PSK - Panter    1 : 4

Eesti MV jäähokis C kl. (2003-2004 sünniaasta)
30.11.2018 Narva

Narva PSK - Kajakas    1 : 3

Eesti MV Coolbet Hokiliiga
01.12.2018 Tartu

Välk 494 - Narva PSK    6 : 5

Tallinn Trophy 2018 – iliuisutamine
25.11-02.12.2018 Tallinn

Intermidiate Novice Girls

3 koht    Alice Raik

Springs B Boys

2 koht    Kristjan Libert

Beginners Girls 2000/2003

1 koht    Elis Boitsova

Beginners Girls 2003/2006

2 koht    Jekaterina Vorobjova

Vladimir Sidorovi XXIV mälestusvõistlused – laskmine
30.11-01.12.2018 Narva

60l. Õhupüss

Mehed

2 koht    Mihhail Ivanov
3 koht    Artjom Ert

Naised

2 koht    Anastassia Olewicz
3 koht    Valeria Koljuhhina

40l. Õhupüss

Poisid

1 koht    Artjom Ert
2 koht    Fjodor Sekajev
3 koht    Mihhail Ivanov

Tüdrukud

1 koht    Anastassia Olewicz
2 koht    Anastassia Bobõleva
3 koht    Katrin Smirnova

20l. Õhupüss

Poisid

1 koht    Timur Kopõlov
2 koht    Maksim Rumjantsev
3 koht    Jegor Jakovlev

Tüdrukud

1 koht    Jekaterina Issatšenkova
2 koht    Ljubov Ivanova

20l. Toelt-laua õhupüss

Poisid

1 koht    Jegor Jakovlev
2 koht    Timur Kopylov

Tüdrukud

1 koht    Aleksandra Bojartšuk
2 koht    Ksenija Ivanova
3 koht    Ljubov Ivanova

60l. Õhupüstol

Naised

1 koht    Aleksandra Moissejeva

40l. Õhupüstol

Poisid

1 koht    Jegor Šahin
2 koht    Ivan Bulajevski
3 koht    Nikita Dargel

Tüdrukud

1 koht    Aleksandra Moissejeva
2 koht    Milana Pjatnitskaja
3 koht    Aleksandra Jegorova

20l. Õhupüstol

Poisid

1 koht    Seva Dorofejev
2 koht    Timofei Gluhhov
3 koht    Oleg Poltev

Tüdrukud

1 koht    Sofia Semiškur
2 koht    Anneli Pärnoja
3 koht    Diana Kokorina

Superfinaal

Õhupüss    Anastassia Olewicz

Rahvusvaheline turniir «Lumehelbeke» 2018 - iluvõimlemine
01.-02.12.2018, Tallinn

Juunior 2004.a. B

Katarina Gusseva / 2 koht / rõngas 
Katarina Gusseva / 2 koht /pall

Juunior 2005.a. B

Marija Mihhailova / 2 koht / rõngas
Polina Aleksejeva / 3 koht / pall
Alesja Kokorina / 3 koht / rõngas 

Rahvusvaheline turniir „Merepiiga 2018“
01.-02.12.2018, Tallinn

Meistriklass ( sündinud 2002.a. ja vanem)

3 koht    Alissa Postojalkina
3 koht    Alissa Postojalkina / pall
2 koht    Alissa Postojalkina / kurikad
1 koht    Alissa Postojalkina / lint
2 koht    Agris Murd / lint

Meistriklass 2003.a.)

2 koht    Anastassia Vassiljeva / kurikad

Juuniorklass (2005.a.)

4 koht    Daria Bulavkina
1 koht    Daria Bulavkina / hüpits
3 koht    Daria Bulavkina / kurikad
2 koht    Adelina Pavlova / lint 

Juuniorklass (2004.a.)

2 koht    Anna Šljapnikova / rõngas
3 koht    Anna Šljapnikova / lint

Juuniorklass (2006.a.)

1 koht    Veronika Khomitskaja / lint
3 koht    Jelizaveta Vassina / hüpets

Lasteklass (2010.a.)

2 koht    Karina Tšikaljova
2 koht    Karina Tšikaljova / rõngas
3 koht    Karina Tšikaljova /vaba

Noorteklass (2007.a.)

1 koht    Ksenia Minits / lint
2 koht    Ksenia Minits / rõngas

Noorteklass (2006,2007,2008)

2 koht    Narva PSK/Fouette    Veronika Khomitskaya, Jelizaveta Vassina, Alina Laar, Hilda Demidova, Lada Voskressenskaja, Adelina Pavlova

Lasteklass (2008,2009,2010)

3 koht    Sunflower    Nina Russu, Angelina Goritskaja, Karina Plotnikova, Aleksandra Rabotinskaja, Kamilla Olde

Miniklass (2010, 2011)

2 koht    Kapelki    Julija Kokorina, Milana Baikova, Anastassia Petrištševa, Darja Sokovaja, Varvara Kozhemyakina, Kamilla Berzina

Ida-Virumaa , Narva Meistrivõistlused 2018- poks
01-02.12.2018, Narva

U-13 ja nooremad

1 koht    -26kg    Damir Karavaškin
2 koht    -26kg    Nikolai Drozdov
3 koht    -26kg    Arseni fedotov
1 koht    -28kg    Semjon Andreev
2 koht    -35kg    Deniss Korotin
1 koht    -38kg    Dmitri Safronov
1 koht    -40kg    Alex Jarošenko
1 koht    -44kg    Danil Sajevitš
2 koht    -44kg    Kirill Kurve
1 koht    -54kg    Timofei Burkin

U-15

1 koht    -34kg    Daniil Medvedev
1 koht    -38kg    Fjodor Kamanin
1 koht    -52kg    Aleksandr Protkunas

U-17

1 koht    -42kg    Egor Kuznetsov
1 koht    -49kg    Dmitri Protkunas
1 koht    -52kg    Denis Tšernokoškin
2 koht    -54kg    Kirill Nefjodov
1 koht    -57kg    Makar Kulikov
1 koht    -60kg    Artjom Spatar
3 koht    -63kg    Aleksandr Posudnikov
3 koht    -63kg    Ilja Kaalik
1 koht    -66kg I  Aleksei Andrianov
1 koht    -66kg II Timur Otvagin
1 koht    -70kg    Mark Ladisson
1 koht    -73kg    Anton Vinogradov
2 koht    -73kg    Ivan Toompere

U-19

2 koht    -57kg I  Georgi Aleksandrov
2 koht    -57kg II Mark Andreev
1 koht    -64kg    Semjon Kamanin
1 koht    -75kg    Oleg Babi
1 koht    +80kg    Vlad Rjabinin

U-40

3 koht    -54kg    Juri Arhipov
1 koht    -60kg    Dosbol Aljakbarov
1 koht    -69kg    Pavel Kamanin
2 koht    -79kg    Aleksei Šeršunov

Neiud  U-17

1 koht    -64kg    Aleksandra Meliss

U-19

2 koht    -50kg    Aleksandra Vlassenko

U-40

1 koht    -50kg    Viktorija Tšernetsova
2 koht    -50kg    Polina Golubeva
3 koht    -50kg    Oksana Kirillova  


 
 
Korvpall
    

  
 
Õppurite vastuvõtt

Lugupeetud lapsevanemad, vanaemad ja vanaisad!

Narva Paemurru Spodikool kuulutab välja laste vastuvõtu järgmistesse spordisektsioonidesse: jäähoki, laskmine, iluuisutamine, iluvõimlemine, lauatennis, naiste korvpall, kergejõustik.

Meie spordikooli sportlased edukalt esinevad nii rahvusvahelistel võistlustel kui ka Eesti meistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel ning Maailmameistrivõistlustel.

Spordiga tegelemine on väga kasulik kõikidele vanuseklassidele, eriti just kasvava ja areneva organismi jaoks!

Täiendav informatsioon on kättesaadav veebilehel npsk.ee ning telefoni teel 35 661 82 – Veera, 35 661 83 – Svetlana.


 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 1 - 4 - 7