Avaleht
NARVA Paemurru Spordikool
Uisutamine jääl

Uisutamine jääl toimub alates 03.09.2019.a  

teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00;
laupäev, pühapäev kella 12.00-13.00, 19.00-20.00
 


 
INFO (02.12.2019.)

Narva Jäähallis (26. Juuli 4) toimuvad:   

jäähoki mängud

07.12.2019  Eesti KV F1 kl. 

kell 13.30  Narva PSK - Vipers 1 (Tallinn)
kell 14.30  Narva PSK - Vipers 3 (Tallinn)


Eesti lahtised KV laskmises   

Narva, Fama 4 

07.12.2019 kell 11.00


Narva Paemurru Spordikooli tulemused 

Eesti MV jäähokis С kl. (2004-2005 sünniaasta)
27.11.2019 Kohtla-Järve

Everest - Narva PSK    3 : 9

Eesti MV jäähokis D kl. (2006-2007 sünniaasta)
28.11.2019 Kohtla-Järve

Viru Sputnik - Narva PSK    10 : 16

Eesti MV Coolbet Hokiliiga
30.11.2019 Kohtla-Järve

Everest - Narva PSK    6 : 5

Narva Cup 2019 – iliuisutamine
29.11-01.12.2019 Narva

Advanced Novice Girls

2 koht    Polina Kurotškina

Intermediate Novice Girls

1 koht    Ekaterina Goncharova
3 koht    Karina Karavajeva

Basic Novice Boys

1 koht    Kristjan Libert

Cubs A Girls

3 koht    Mia Pantjuhhina

Junior B Ladies

2 koht    Kristina Zgirtša

Young Adults 2003

1 koht    Elis Boitsova

Pre-Young Girls 2008/09

2 koht    Sofia Kolomentseva

Young Girls 2004/07

1 koht    Anna Yagodina

Rahvusvaheline turniir „Merepiiga 2019“
30.11. – 01.12.2019, Tallinn

Juuniorklass (2004.a.)

Anna Šljapnikova 4 koht - mitmevõistlus,
2 koht – lint,
3 koht – rõngas

Olesja Tsimmerman 2 koht – pall

Juuniorklass (2006.a.)

Alina Laar 2 koht – hüpits

Hilda Demidova 3 koht – hüpits

Noorteklass (2007.a.)

Darina Toropova 3 koht – hüpits

Ksenia Minitš 2 koht – rõngas,
2 koht – lint

Noorteklass (2008.a.)

Niina Russu 2 koht – hüpits,
2 koht – lint

Lasteklass (2009.a.)

Karina Plotnikova 2 koht – vaba

Lasteklass (2010.a.)

Karina Tšikaljova 2 koht - hüpits

Meistriklass (2003.a. ja vanem)

Juuniorklass (2004,2005,2006)

3 koht    Narva PSK-Fouette / Alissa Postojalkina, Darja Bulavkina, Anastassija Vassiljeva, Veronika Khomitskaja

Juuniorklass (2004,2005,2006, 2007)

3 koht    NPSK / Veronika Khomitskaja, Jelizaveta Vassina, Hilda Demidova, Lada Voskressenskaja, Alina Laar

Noorteklass (2006,2007,2008,2009)

3 koht    NPSK / Lada Lubchenok, Valeria Ignatieva, Darina Toropova, Ksenija Minitš, Ksenia Agar, Niina Russu

Lasteklass (2008,2009,2010,2011)

4 koht    Lastocki / Angelina Goritskaja, Darja Pavlova, Kelli Aga, Karina Plotnikova, Karina Tšikaljova, Polina Tšetšjotkina

Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused 
30.11.2019, Ahtme.

PU18 (sündinud 2002-2003.a.)

1 koht    Kirill Korovkin / kõrgus ( 1,55)
2 koht    Kirill Korovkin / kaugus (5,33)

PU16 (sündinud 2004 ja nooremad)

2 koht    Aleksandr Regentov / kõrgus (1,70)
3 koht    Aleksandr Regentov / kaugus (5,30)

TU 16(sündinud 2004 ja nooremad)

2 koht    Olesja Makarova / 50 m jooks (7,0)
2 koht    Olesja Makarova / 150 m jooks (21,85)
1 koht    Eva Tjurina / kõrgus (1,50)


 
 
Iluuisutamine

 


 
Korvpall
    

  
 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 1 - 4 - 8