Avaleht
NARVA Paemurru Spordikool
Uisutamine jääl

Narva Jäähallis (26. Juuli 4) toimub:
uisutamine jääl 

teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00;

laupäev, pühapäev kell 12.00-13.00, 19.00-20.00.  


 
Korvpall
    

  
 
INFO (19.02.2018.)

Narva Jäähallis (26. Juuli 4) toimuvad:   

jäähoki mängud

22.02.2018  kell 17.45 Eesti MV F kl. 
 
Narva PSK 08 - Viru Sputnik (Kohtla-Järve)
 
24.02.2018  kell 13.30 Eesti MV F kl. 
 
Narva PSK 09 - Everest (Kohtla-Järve)
 
24.02.2018  kell 16.30 Eesti MV mehed 
 
Narva PSK - Kalev Välk (Tartu)
 
25.02.2018  kell 16.30 Eesti MV mehed 
 
Narva PSK - Viking (Tallinn)

Narva Spordikeskus, Rakvere, 22d toimud:   

2018.a. Lootuste KV iluvõimlemises juuniori- ja meistriklassile

25.02.2018 kell 10.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused   

Eesti MV jäähokis A kl. (1998-1999 sünniaasta)
12.02.2018 Kohtla-Järve

Viru Sputnik - Narva PSK    8 : 5

15.02.2018 Narva

Narva PSK - Vipers (Tallinn)    9 : 2

Eesti MV jäähokis E kl. (2006-2007 sünniaasta)
13.02.2018 Narva

Narva PSK - Panter (Tallinn)    7 : 2

Eesti MV jäähokis D kl. (2004-2005 sünniaasta)
14.02.2018 Narva

Narva PSK2 - Everest (Kohtla-Järve)    7 : 1

17.02.2018 Narva

Narva PSK1 - Panter (Tallinn)    7 : 1

Eesti MV jäähokis F kl. (2008-2009 sünniaasta)
17.02.2018 Narva

Narva PSK 09 - Panter (Tallinn)    4 : 3

18.02.2018 Narva

Narva PSK 08 - Everest (Kohtla-Järve)    20 : 1

Eesti MV jäähokis Meistriliiga
18.02.2018 Narva

Narva PSK - Vipers (Tallinn)    8 : 3

Eesti Koolispordi Liidu MV – laskmine 
14-15.02.2018 Haapsalu

    

201õhupüss püsti tüdrukud
 
1 koht    Anastassia Olewicz / 198

201õhupüss püsti poisid
 
1 koht    Kirill Rumjantsev / 179

201õhupüss toelt tüdrukud
 
1 koht    Anastassia Olewicz / 200

201õhupüss toelt poisid
 
1 koht    Artjom Plotnikov / 200
2 koht    Jegor Jakovlev / 200

201õhupüss toelt võistkondlik gümnaasiumid
 
2 koht    Narva Kesklinna Gümnaasium (Anastassia Olewicz, Ivan Bulaevsky, Daniil Aržantsev, Dmitri Romanov)
3 koht    Narva Keeltelütseum (Jegor Jakovlev, Artjom Plotnikov, Darja Novozilova, Kirill Rumjantsev)

"EESTI VABARIIK 100"  lahtised poksiturniir
17.-18.02.2018, Tallinn
U-15 (sündinud 2004-2005.a.)
 
1 koht   - 41,5 kg   Jegor Kuznetsov
1 koht   - 46 kg      Dmitri Protkunas
2 koht   - 50kg       Aleksandr Protkunas
U-17 (sündinud 2002-200.a.)
 
1 koht   - 52 kg   Georgi Aleksandrov
1 koht   - 70 kg   Artur Andreev
1 koht   - 75 kg   Anton Vinogradov
2 koht   - 46 kg   Deniss Tšernokoškin
3 koht   - 57 kg   Artjom Spatar

"Miss Valentine 2018" –  iluvõimlemine
15-18.02.2018, Tartu

Senior (sündinud 2002 ja vanem)
 
6 koht    Vasilina Kuksova / mitmevõistlus
1 koht    Vasilina Kuksova / lint
3 koht    Vasilina Kuksova / pall
4 koht    Alisa Postojalkina / kurikad
5 koht    Alisa Postojalkina / pall, lint

Eesti talvised meistrivõistlused - kergejõustik
17-18.02.2018, Tallinn
 
Mehed
 
3 koht    Igor Jakovlev / 5000m käimine (25.11.48). 

Eesti MV T-mini – korvpall 
17.02.2018 Tallinn

    

Pärnu SK - Narva PSK    17 : 33
BC Kalev Star - Narva PSK    28 : 58. 

 
 
Õppurite vastuvõtt

Lugupeetud lapsevanemad, vanaemad ja vanaisad!

Narva Paemurru Spodikool kuulutab välja laste vastuvõtu järgmistesse spordisektsioonidesse: jäähoki, laskmine, iluuisutamine, iluvõimlemine, lauatennis, naiste korvpall, kergejõustik.

Meie spordikooli sportlased edukalt esinevad nii rahvusvahelistel võistlustel kui ka Eesti meistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel ning Maailmameistrivõistlustel.

Spordiga tegelemine on väga kasulik kõikidele vanuseklassidele, eriti just kasvava ja areneva organismi jaoks!

Täiendav informatsioon on kättesaadav veebilehel npsk.ee ning telefoni teel 35 661 82 – Veera, 35 661 83 – Svetlana.


 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 1 - 4 - 7