Avaleht
NARVA Paemurru Spordikool
Uisutamine jääl

Narva Jäähallis (26. Juuli 4) toimub:
uisutamine jääl 

teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00

laupäev, pühapäev kell 12.00-13.00, 19.00-20.00

21.04.2018 uisutamine jääl ei toimu

22.04.2018 kell 19.00-20.00


 
INFO (16.04.2018.)

Rahvusvahelised võistlused Narva Spring 2018 iluuisutamises   

20.04.18 kell 17.00-20.00, 21.04.2018 kell 9.00-19.00, 22.04.2018 kell 10.00-14.00   


Narva Paemurru Spordikooli lahtised meistrivõistlused laskmises   

20.04.2018 kell 15.00, Fama 4   


Narva Paemurru Spordikooli tulemused   

Eesti MV jäähokis E kl. (2006-2007 sünniaasta)
09.04.2018 Tallinn

Panter - Narva PSK    1 : 6

14.04.2018 Narva

Narva PSK - Panter (Tallinn)    7 : 2

Eesti MV jäähokis C kl. (2002-2003 sünniaasta)
11.04.2018 Tallinn

Panter - Narva PSK    3 : 1

2017/2018 jäähoki hooajas – 

Meeskond Narva PSK (1998-1999 sünniaasta) saavutas Eesti noorte Meistrivõistlustes A kl. – 2 koha

1      Dmitri    Rovda
2      Ivan    Radtšenko
3      Jegor    Nevzorov
4      Jevgeni    Kuznetsov
5      Nikita    Puzakov
6      Nikita    Minin
7      Viktor    Belsner
8      Artjom    Medvedev
9      Dmitri    Patrušev
10    Ilja    Širokihh
11    Kirill    Volkov
12    Juri    Zubov
13    Rustam    Korsunov
14    Artjom    Zaitsev

Treener: Aleksandr Kolpakov, Vladimir Tsiprovskiy. Kokku osalesid 3 võistkonda.

Meeskond Narva PSK (2000-2001 sünniaasta) saavutas Eesti noorte Meistrivõistlustes B kl. – 1 koha

1      Dmitri    Rovda
2      Ivan    Radtšenko
3      Pavel    Volkov
4      Jegor    Nevzorov
5      Jevgeni    Kuznetsov
6      Nikita    Puzakov
7      Ilja    Grigorjev
8      Aleksandr    Volkov
9      Gleb    Fjodorov
10    Kirill    Grigorjev
11    Igor    Stepankov
12    Artjom    Medvedev
13    Ivan    Malovanenko
14    Nikita    Kirillov
15    Juri    Zubov
16    Jefim    Valitov
17    Deniss    Mihhejenkov
18    Maksim    Agafontsev
19    Mark    Melnik

Treener: Vladimir Tsiprovskiy. Kokku osalesid 3 võistkonda.

Meeskond Narva PSK1 (2004-2005 sünniaasta) saavutas Eesti noorte Meistrivõistlustes D kl. – 2 koha

1      Marek    Motskevitšus
2      Aleksei    Popov
3      Artur    Trube
4      Daniil    Kuznetsov
5      Juri    Kaletin
6      Nikita    Terentjev
7      Maksim    Burkov
8      Mark    Raskidajev
9      Martin    Kolpakov
10    Miron    Izotov
11    Stanislav    Bažutov
12    Stepan    Ukhan
13    Yury    Babenko

Treener: Igor Ossipenkov. Kokku osalesid 7 võistkonda.

Meeskond Narva PSK (2006-2007 sünniaasta) saavutas Eesti noorte Meistrivõistlustes E kl. – 1 koha

1      Nikita    Hrenov
2      Aleksei    Gulevski
3      Nikita    Norman
4      David    Timofejev
5      Maksim    Burkov
6      Ilja    Mezentsev
7      Roman    Zakilov
8      Vladislav    Kaplenko
9      Leonid    Skvortsov
10    Pavel    Plesnev
11    Mark    Štšerbatski
12    Nikita    Filipjev
13    Mark    Samvel
14    Daniel    Buzoverja
15    Edvard    Skrivel
16    Andrei    Zubov
17    Aleksei    Kostin

Treener: Aleksandr Kolpakov. Kokku osalesid 7 võistkonda.

Meeskond Narva PSK 08 (2008-2009 sünniaasta) saavutas Eesti noorte Meistrivõistlustes F kl. – 1 koha

1      Danil    Kašintsev
2      Georg    Oitsar
3      Artjom    Agafonov
4      Andrei    Baikov
5      Saveli    Sergejev
6      Nikita    Abzalon
7      Stepan    Tipakov
8      Timur    Kukula
9      Jegor    Dmitrijev
10    Daniil    Savosto
11    Daniil    Vasiljev
12    Timofei    Stepanov
13    Jegor    Zahharov
14    Roland    Laar

Treener: Vladimir Tsiprovskiy. Kokku osalesid 9 võistkonda.

IceStar Cup 2018 – iliuisutamine
13-15.04.2018 Tallinn

Basic Novice A boys

1 koht    Pavel Brjuzgin

Narva Paemurru Spordikooli lahtised meistrivõistlused – laskmine
12-13.04.2018 Narva

40l. Õhupüstol     Tüdrukud 2004 s.a. ja hiljem

1 koht    Anna Hussu
2 koht    Sofia Semiškur

Poisid 2004 s.a. ja hiljem

1 koht    Nikita Dargel
2 koht    Kirill Andrejev
3 koht    Hasan Manžula

Tüdrukud 2003 s.a. ja varem

1 koht    Milana Pjatnitskaja
2 koht    Anastassia Lopatti
3 koht    Marta Frolova

Poisid 2003 s.a. ja varem

1 koht    Jegor Šahin
2 koht    Ivan Bulajevski
3 koht    Aleksandr Tepljakov

20l. Õhupüstol     Tüdrukud ja poisid 2006+

1 koht    Sofia Semiškur
2 koht    Varvara Gurõljova
3 koht    Nikita Kondrašov 


 
 
Korvpall
    

  
 
Õppurite vastuvõtt

Lugupeetud lapsevanemad, vanaemad ja vanaisad!

Narva Paemurru Spodikool kuulutab välja laste vastuvõtu järgmistesse spordisektsioonidesse: jäähoki, laskmine, iluuisutamine, iluvõimlemine, lauatennis, naiste korvpall, kergejõustik.

Meie spordikooli sportlased edukalt esinevad nii rahvusvahelistel võistlustel kui ka Eesti meistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel ning Maailmameistrivõistlustel.

Spordiga tegelemine on väga kasulik kõikidele vanuseklassidele, eriti just kasvava ja areneva organismi jaoks!

Täiendav informatsioon on kättesaadav veebilehel npsk.ee ning telefoni teel 35 661 82 – Veera, 35 661 83 – Svetlana.


 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 1 - 4 - 7